Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Nowy rekord Korytkowskiej

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska tu biegnie jeszcze jako druga

Bardzo dobrze wypadli biegacze LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża podczas rozgrywanego w Toruniu mitingu lekkoatletycznego. Justyna Korytkowska wygrywając bieg na 3000m z czasem 9:21,43, ustanowiła swój nowy rekord życiowy poprawiając przy okazji własny rekord województwa podlaskiego. Świetnie spisali się także juniorzy młodsi stając na podium biegu na 400m.

Andrzej Korytkowski, trener łomżyńskich lekkoatletów i prezes LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża podkreśla, że świetne wyniki zawodnicy klubu osiągnęli pomimo kapryśnej pogody i nietypowego dla tego typu zawodów czasu startów. 
- Zawody rozpoczęły się nietypowo, bo w samo południe, a bieg na 3000m rozgrywany był o godz. 14.00, już po opóźnieniu z powodu niespodziewanego deszczu – relacjonuje zwracając uwagę, że przy bardzo wysokiej temperaturze rozegranie zawodów jest, delikatnie mówiąc, dużym wysiłkiem dla sportowców. 
Mimo to zawody przebiegły bardzo pomyślnie dla łomżan. Justyna Korytkowska ciesząc się ze swojego wyniku i nowego rekordu podkreśla, że „udało się, go uzyskać dzięki współpracy z Aleksandrą Lisowską (AZS KS UWM Olsztyn) i Aleksandrą Brzezińską (MKL Toruń) oraz pomimo opóźnienia, moja rozgrzewka zamiast 30 min. trwała 1g.20’’. 
- W biegu na 400m wystartowało dwóch naszych juniorów młodszych, którzy w minionym tygodniu zdobyli brązowy medal OOM we Wrocławiu – relacjonuje Korytkowski. - Jakub Strzelczyk zajął 2 miejsce z czasem 51,25 oraz Kamil Bugnacki zajął 3 miejsce z nowym rekordem życiowym 52.55.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę