Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Łomżyński Klub Sportowy 1926 w sezonie 2014/2015 zagra w III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej!

W środę 2 lipca do Podlaskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło pismo od Klubu LZS Narewka, w którym Gminny Klub poinformował, że sezon 2014/2015 zacznie w Klasie Okręgowej. - Dla Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 oznacza to, że biało-czerwoni w przyszłym sezonie zajmą miejsce LZS Narewka w III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej i w sezonie 2014/2015 nadal będą występowali na tym szczeblu rozgrywkowym - podał klub na oficjalnej stronie internetowej.

ŁKS poinformował także, że kadra ŁKS 1926 Łomża na przyszły sezon może liczyć pięciu zawodników z Ameryki Północnej, ponieważ poza Alexem Rodierem, Jasonem Villą oraz Kevinem Ipiną, na okres przygotowawczy, który rozpoczyna się 14 lipca, przyjedzie dwóch kolejnych zawodników zza wielkiej wody chcących reprezentować barwy ŁKS 1926 Łomża w przyszłym sezonie. Zawodnicy którzy spędzą okres przygotowawczy pod okiem grającego trenera biało-czerwonych Roberta Speichlera, występują na pozycjach stopera oraz środkowego pomocnika. Obaj zawodnicy w poprzednich rozgrywkach występowali w II lidze w USA.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę