Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Brąz Białobrzewskiego

Główne zdjęcie
Krzysztof Rychter i Karol Białobrzewski

Karol Białobrzewski, zawodnik UKS „Olimpijczyk” działającego przy Publicznym Gimnazjum Nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży, wywalczył brązowy medal podczas odbywających się we Wrocławiu XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich w Taekwondo Olimpijskim. Podopieczny Krzysztofa Rychtera na podium stanął w kategorii wagowej 65 kg.

Na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim do Wrocławia pojechało dwóch reprezentantów UKS  „Olimpijczyk”, Łomży i województwa podlaskiego. Obok Karol Białobrzewskiego, który wywalczył medal brązowy w kategorii wagowej 65 kg, rywalizował także Michał Czajkowski, zajmując w klasyfikacji końcowej piąte miejsce w tej samej kategorii wagowej.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę