Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Worek medali karateków

Z 14 medalami indywidualnymi i drugi miejscem w klasyfikacji drużynowej powróci zawodnicy Łomżyńskiego Klub Karate z X Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin IKO w Ostrowi Mazowieckiej. W zawodach wzięło udział 254 zawodników z 22 klubów z całej Polski.

Jak przekazuje Marek Czech instruktor karate w Łomżyńskim Klubie Karate punkty dla łomżyniaków za zajęcie pierwszych miejsc zdobyli: Mateusz Długozima w kategorii kumie (walki) dzieci młodsze + 30 kg, Wiktor Kacprzyk w kategorii kumite dzieci do 27 kg, Akhmed Debizov w kategorii kumite dzieci do 30 kg oraz Klaudia Lanczewska w kategorii kata (układy) open powyżej 14 lat. Klaudia zajęła również drugie miejsce w kategorii kumie juniorzy open. Tę same miejsca w walkach zajęli również: Kornelia Skorulska - kadetki do 50 kg, Wiktoria Korytkowska - młodziczki do 50 kg, Krzysztof Dużyński - kadeci + 50 kg, Tomasz Stachacz - młodzicy + 65 kg, Piotr Bejenka - juniorzy +77 kg. Na najniższym podium stawali: Nikola Trzcińska - kadetki + 50 kg, Amir Dżukharov - dzieci do 39 kg, Wiktor Jezusek - dzieci +42 kg oraz Paweł Chojnowski - juniorzy do 77 kg.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę