Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Gwiazdy kontra ŁKS

Rafał i Marcin Mroczkowie, Tomasz Jachimek, Piotr Świerczewski, Rafał Maserak, Antek Królikowski czy Przemek Cypryański zagrają... w piłkę w Łomży. Gwiazdy występują w Reprezentacja Artystów Polskich, która w 30 maja ma zmierzyć się na stadionie w Łomży z piłkarzami miejscowego ŁKS-u. - W związku z krótkim terminem na organizację imprezy masowej, organizatorzy postanowili, że będzie to impreza z ograniczonym udziałem publiczności – podał klub na swojej stronie internetowej informując, że do sprzedaży trafi jedynie 950 wejściówek na to spotkanie.

- W składzie łomżyńskim w pierwszej połowie zobaczymy zawodników, którzy na co dzień występują w rozgrywkach trzecioligowych. W drugiej połowie przeciwnikiem Reprezentacji Artystów Polskich będą Oldboy'e Łomżyńskiego Klubu Sportowego oraz zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży – podał klub, który mecz z Reprezentacja Artystów Polskich organizuje wraz z Urzędem Miasta oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. 

Mecz zaplanowany został na 30 maja 2014r o godzinie 19:00 na stadionie miejskim w Łomży. Wejściówki będzie można nabyć w sklepiku klubowym na Starym Rynku, ale póki co nie podano ani ceny biletów, ani terminu ich sprzedaży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę