Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Karatecy z medalami

9. zawodników Łomżyńskiego Klub Karate wróciło do domu z pucharami i medalami z prestiżowego turnieju Karate Kyokushin IKO MAZOVIA CUP. W Józefowie pod Warszawą rywalizowało 368 zawodników z 34 klubów z Polski i Litwy. Drużynowo ŁKK zajął czwarte miejsce, wyprzedzając liczniej reprezentowane kluby. Dobrze zaprezentowali się także młodzi taekwondziści z KU AZS PWSIP Łomża, którzy w weekend rywalizowali w Giżycku.

Paulina Piorunek (fot. Jerzy F. Miller)
Paulina Piorunek (fot. Jerzy F. Miller)
Robert Stępkowski - po prawej (fot. Jerzy F. Miller)
Robert Stępkowski - po prawej (fot. Jerzy F. Miller)

Jak przekazuje Marek Czech instruktor karate ŁKK pierwsze miejsca w swoich kategoriach zdobyli: Marlena Łukian w kategorii Kumite (walki) Seniorki do 60 kg, Magdalena Zubrycka w kategorii Kumite Kadetki do 50 kg oraz Kacper Łepkowski w kategorii Kumite Kadeci do 45 kg. 
Drugie miejsca zajęli: Klaudia Lanczewska Kata (układy) Kobiet, Stanisław Długozima w kategorii Kumite Oldboy Pierwszy Krok do 80 kg, Wiktor Kacprzyk w kategorii Kumite Dzieci do 30 kg oraz Mateusz Długozima w kategorii Dzieci Młodsze do 35 kg. 
Na najniższym szczeblu podium stanęli: Wiktor Jezusek w Kumite Dzieci powyżej 45 kg, Nikola Trzcińska w Kumite Kadetek powyżej 50 kg oraz Wiktoria Korytkowska w Kumite Młodziczek do 50 kg.

Tymczasem - jak przekazuje dr Jerzy F. Miller - na obiektach Centralnego Ośrodka Sporu w Giżycku została zorganizowana Warmińska-Mazurska Liga Taekwondo Olimpijskiego. W zawodach wystartowało 250 zawodników z województw: warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, lubelskiego oraz podlaskiego, które reprezentowane było przez Klub Uczelniany AZS PWSIP Łomża. W kategorii wiekowej juniora młodszego dwoje łomżyńskich zawodników Paulina Piorunek, w kategorii wagowej do 50 kg, oraz Robert Stępkowski, w kategorii wagowej do 53 kg, zajęli drugie miejsca.
Trenerem zawodników jest Paweł Remiszewski, a sponsorem sekcji taekwondo olimpijskiego jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy

 

 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę