Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Herkules” z medalami

Sześć medali indywidualnie i trzecie miejsce drużynowo wywalczyli zawodnicy UKS „Herkules” Łomża w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w zapasach styl klasyczny. Najlepiej z łomżan zaprezentował się Kacper Łebkowski, który zajął pierwsze miejsce w kategorii 50 kg.

W mistrzostwach brali udział zawodnicy z 9 klubów. Podopieczni trenera Karola Łebkowskiego w tym gronie zaprezentowali się bardzo dobrze. Poza Kacprem Łebkowskim na podium stawali także: Dawid Plona - kat. 69 kg i Adam Długozima - kat. 46 kg, którzy wywalczyli w swoich kategoriach drugie miejsca oraz Przemysław Kłosiński (85 kg), Patryk Wieryszko (35 kg) i Krystian Wyszyński (42 kg), którzy zdobyli po brązowym medalu.  
Drużynowo, zawodnicy UKS „Herkules” Łomża zostali sklasyfikowani na trzecim miejscu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę