Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

11 medali łomżyńskich karateków

3 złote, 3 srebrne i 5 brązowych medali zdobyli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate podczas rozegranych Mistrzostw Polski Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Zamościu. W stawce 43 klubów z czterech województw łomżyńska ekipa uplasowała się na drugim miejscu w klasyfikacji drużynowej.

- Bardzo dobrze po raz kolejny zaprezentowała się Karolina Mroczkowska zdobywając dwa złote krążki – mówi Dariusz Syrnicki, prezes ŁKK. - Jako 18-latka konkurowała po raz pierwszy z seniorkami w konkurencji kata (układy) i sprawiła dużą niespodziankę triumfując. Jako, że nie ma jeszcze ukończonych 18 lat w walkach konkurowała z juniorkami nie dając szans przeciwniczkom w kolejnych pojedynkach. 
Karolina Mroczkowska jest aktualną mistrzynią Europy i 18-20 kwietnia będzie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata w Tokio. 
Drugie miejsce w stawce 16 zawodniczek konkurencji kata juniorek zajęła Klaudia Lanczewska. Dobrze zaprezentowali się również seniorzy zdobywając 5  medali. W kategorii ciężkiej srebro zdobył  Marcin Banach przegrywając jedynie finał z aktualnym wicemistrzem Polski Julianem Szerszeniem z Warszawy. Po brązowym medalu w tej samej kategorii zdobyli Tomasz Dyl i Kamil Mieczkowski pokonując zawodników z Ełku   i Lublina. Dwa brązowe medale, w konkurencji kata i kumite (walki) zdobył Maciej Tercjak. 
Młodzicy zdobyli po jednym krążku każdego koloru. Pierwsze i trzecie miejsce w konkurencji kata zajęły odpowiednio Weronika Zarańska i Wiktoria Korytkowska. Drugie miejsce w walkach kategorii ciężkiej zajął Tomasz Stachacz.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę