Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dwaj mistrzowie w zapasach

Główne zdjęcie
zawodnicy UKS Herkules Łomża podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego w zapasach styl wolny

Dwa złote medale i jedne brązowy zdobyli zawodnicy UKS Herkules Łomża podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego w zapasach styl wolny. Zawody, w których wystartowało w sumie 126 zapaśników odbyły się Szczuczynie.

Złote medale podopieczni Karola Łebkowskiego zdobyli w kategorii kadetów. Na najwyższym podium stawali Adam Długozima w kategorii wagowej 42 kg, oraz Kacper Łebkowski - 50 kg. Brąz przypadł w udziale młodzikowi Patrykowi Wieryszko, który rywalizował w kat. wag. - 35 kg. 
Poza nimi na matach w Szczuczynie walczyli także młodzik Krystian Wyszyński (42 kg), który zajął 5 miejsce, oraz kadet Przemek Kłosiński, który był 7.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę