Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Dobry rok lekkoatletów Prefbetu

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska i Olga Ochnal - najlepsze zawodniczki LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

9 medali Mistrzostw Polski, w tym 7 w kategorii seniorów, pierwsze miejsce w Pucharze Świata w Towerrunning (bieg po schodach), wicemistrzostwo Świata Wojsk w Maratonie oraz 9. miejsce w polskiej lekkoatletycznej Ekstraklasie – to największe tegoroczne osiągnięcia Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo” Łomża. Klub zrzesza 150 osób przede wszystkim z Łomży i okolicy, ale w jego barwach biegają także zawodnicy z innych części kraju.

sponsorzy LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
sponsorzy LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Jerzy Michalak prezes PPB Prefbet, Andrzej Korytkowski prezes  LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża i Antoni Chojnowski wiceprezes PPB Prefbet
Jerzy Michalak prezes PPB Prefbet, Andrzej Korytkowski prezes LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża i Antoni Chojnowski wiceprezes PPB Prefbet

- Sportowo byliśmy w tym roku w 23 krajach świata: Tajwan, Singapur, Surinam, Wenezuela, Bośnia i Hercegowina, Rosja, Łotwa, Szwajcaria, Chorwacja, Belgia, Hongkong, Portugalia, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Austria, Niemcy, Francja, Węgry, Litwa, Włochy, Anglia i oczywiście Polska, a w najbliższy weekend dołączy do tego jeszcze Kolumbia – podsumowuje Andrzej Korytkowski, prezes klubu. 
W tym roku Korytkowski obchodził 15-lecie pracy trenerskiej, a jubileusz uświetniło zdobycie 50. jubileuszowego medalu Mistrzostw Polski przez jego podopiecznych.
Najlepsi zawodnicy tego sezonu w klubie to Olga Ochal, która m.in. została Mistrzynią Polski w półmaratonie, oraz wicemistrzynią Świata Wojsk w Maratonie, Justyna Korytkowska - brązowa medalistka Mistrzostw Polski na 10 000 metrów (stadion) i brązowa medalistka Mistrzostw Polski na 10 km (ulica), Anna Rostkowska- Wicemistrzyni Polski na 800m i uczestniczka halowych mistrzostw Europy w Goteborgu Piotr Łobodziński zwycięzca Pucharu Świata w Towerrunning (bieg po schodach) oraz m.in. drużynowy (wraz z J. Nowakiem i E. Dobrowolskim) wicemistrz Polski w biegach przełajowych, Paweł Ochal - wicemistrz Polski w Półmaratonie, Emil Dobrowolski - Brązowy medalista Mistrzostw Polski w Półmaratonie.
Wśród młodszych zawodników trener wyróżnia Izabelę Dziedziech, która zdobyła w tym roku  brązowy medal  Młodzieżowych Mistrzostw Polski na 5000m, oraz Przemysława Zielińskiego, który został wicemistrz Polski młodzików w rzucie dyskiem. 
Podczas uroczystego podsumowania kolejnego roku sportowego LŁKS  najlepsi zawodnicy „Prefbet Śniadowo” Łomża - medaliści Mistrzostw Polski – otrzymali nagrody finansowe ufundowane przez sponsora firmę PPB PREFBET ze Śniadowa, a sponsorzy, trenerzy, współpracownicy oraz większość zawodników pamiątkowe tablice lub statuetki.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę