Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Medale taekwondystów

Z dwoma złotymi i jednym srebrnym medalem powrócili Zawodnicy Klubu Uczelnianego AZS PWSIP Łomża z Otwartych Mistrzostw Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim. Na rozgrywanych w Sierpcu zawodach spotkało się około 120 zawodników z województw: warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego i podlaskiego.

Województwo podlaskie było reprezentowane właśnie przez Klub Uczelniany AZS PWSIP Łomża. I jak przekazuje Jerzy F. Miller, wiceprezes klubu, złote medale zdobyli startujący w kategorii juniora Sebastian Sutkowski  w kategorii wagowej do 78kg oraz  Tomasz Wieczorek w kategorii wagowej do 59 kg. Srebrny medal na tych zawodach wywalczyła zaś Paulina Piorunek (junior młodszy) w kategorii wagowej do 49 kg. Trenerem zawodników Klubu Uczelnianego AZS PWSIP Łomża jest Paweł Remiszewski.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę