Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Korytkowska z drugim „brązem” Mistrzostw Polski w 2013 roku

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska

Będąca od dłuższego czasu w wysokiej formie Justyna Korytkowska wywalczyła trzecie miejsce podczas Mistrzostw Polski w biegu ulicznym na 10 km, które odbyły się w Płocku. Biegaczka z Łomży ulegała jedynie tegorocznej finalistce Mistrzostw Świata na 5000m Dominice Nowakowskiej (KB im. Braci Petk Lębork) oraz uczestniczce przełajowych Mistrzostw Świata Agnieszce Mierzejewskiej (Płomień Sosnowiec). - Justyna srebrny medal przegrała o zaledwie 6 sekund, natomiast nad 4-tą zawodniczką na mecie Dominiką Napieraj (AZS AWF Wrocław) uczestniczką Młodzieżowych Mistrzostw Europy, miała bardzo bezpieczną przewagą bo aż 51 sekund – przekazuje Andrzej Korytkowski, trener i mąż zawodniczki.

Trasa biegu była bardzo wymagająca ponieważ były zbiegi i podbiegi, a pod koniec usytuowany był stromy 900-metrowy  podbieg, który bardzo dał się zawodniczkom we znaki. Pomimo ciężkiej trasy - Justyna po raz trzeci w tym roku „złamała” granicę 35 minut (jej rekord życiowy to 34.49 min.) uzyskując 34 minuty i 58 sekund – podkreśla Andrzej Korytkowski. - W tym sezonie Justyna zdobyła już jeden „brąz” na10 000m (Inowrocław), a medal z Płocka to już 7. „krążek” z Mistrzostw Polski w jej karierze.
To także 9 już medalem zdobyty przez lekkoatletów LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża w 2013 roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę