Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Najlepsza Karolina Mroczkowska

Dwa złote medale i statuetkę najlepszej zawodniczki zdobyła Karolina Mroczkowska reprezentująca Łomżyński Klub Karate podczas rozegranych w sobotę w Sieradzu Mistrzostw Polski Juniorów w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Triumfowała w dwóch konkurencjach, kata (układy) i kumite (wolna walka).

- W pierwszej, która odbywa się w dwóch turach, zdobyła największą ilość punktów i z wyraźną przewagą wyprzedziła 21 swoich konkurentek – relacjonuje Dariusz Syrnicki, prezes ŁKK. - W walkach stoczyła 4 pojedynki w kategorii lekkiej (-55kg). Pierwsze trzy  rozstrzygnęła już w pierwszej rundzie i dopiero finał był bardziej wymagający. Zawodniczka z Warszawy również pewnie przeszła eliminacje i zapowiadał się mocny finał. Faktycznie pierwsza runda nie dała rozstrzygnięcia i sędziowie zarządzili dogrywkę. Nasza zawodniczka  nadal konsekwentnie stosując mocne, niskie kopnięcia na uda spowodowała, że przeciwniczka przeszła do defensywy i ledwo dotrwała do końca rundy. Werdykt sędziów 5 - 0 nie pozostawił wątpliwości kto tego dnia jest lepszy. Mroczkowska okazała się po raz kolejny bardzo wszechstronną zawodniczką triumfując w dwóch konkurencjach. Miesiąc temu dokonała podobnej  sztuki na Otwartych Mistrzostwach Wielkiej Brytanii w Londynie zdobywając również dwa złote medale. Ostatnie jej starty są dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy. 

Karolina Mroczkowska jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży i stypendystką Ministra Edukacji Narodowej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę