Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

CZYM JEST DLA MNIE POWOŁANIE?

Powołanie do wyłącznej służby Bożej jest dla mnie wielkim darem i łaską, niczym nie zasłużoną. On wielki, dostojny, piękny Król, zaprosił mnie, małe nędzne stworzenie do Swojego wspaniałego pałacu. Obdarzył mnie wielką Miłością, która jest niczym najgłębszy ocean. . Czy mogłam odmówić, powiedzieć „nie” wobec takiego zaproszenia?.

 

 

Dziękuję za to zaproszenie, za to , że przemieniłeś moje życie Panie Jezu. Wiem, że zawsze mogę na Ciebie liczyć, zawsze do Ciebie przyjść, do Ciebie się zwrócić. Dziękuję, że mogłam stać się duchową córką św. Benedykta i św. Scholastyki. Duchowość benedyktyńska jest dla mnie ogromnym bogactwem, które pozwala mi coraz bardziej stawać się człowiekiem duchowym w każdej chwili gotowym by służyć Bogu i bliźnim, by całym swoim życiem uwielbiać Boga w Trójcy Przenajświętszego. Chwile spędzone przed Najświętszym Sakramentem podczas których mogę doświadczyć bliskości Pana Jezusa są dla mnie wielką radością.

Mimo mojej nędzy, licznych słabości i upadków, Ty zawsze jesteś przy mnie.

Choć musiałam tyle opuścić: swoją rodzinę, znajomych, różne zainteresowania, to jednak nie żałuję tego, bo Pan Jezus mi to stokrotnie wynagradza swoją obecnością, przeogromną Miłością do mnie.

Czymże jest moja maleńka miłość podobna do kropelki wody, wobec przeogromnego oceanu Jezusowej Miłości? Pozostaje mi tylko pozwolić by ten ocean pochłonął te moją małą kropelkę, by zawładnął mną całą. Pozostaje mi tylko oddać się Panu Jezusowi całkowicie, należeć tylko do Niego, pozwolić Mu działać we mnie i przeze mnie, pozwolić Mu przemienić mnie.

Spraw Panie Jezu, bym tylko spełniała Twoją wolę, bym była uważna na Twoje natchnienia, bym tylko pragnęła tego czego Ty chcesz i wytrwała w tym do końca, bo wiesz , że sama z siebie nic nie potrafię.

 

s. Magdalena

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
S. Stefania OSB
śr, 31 października 2012 09:36
Data ostatniej edycji: pon, 11 września 2017 14:47:18

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę