Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Debiut bez punktów

Nie udało się siatkarkom UKS-u AZS „Jedynka” PWSIP Łomża dobrze rozpocząć nowego sezonu w II lidze. Podopieczne trenera Mirosława Skawskiego, mimo niezłej gry, uległy na wyjeździe LKS-owi Perła Złotokłos 0:3. Łomżanki do inauguracyjnego spotkania przystąpiły w osłabieniu bez doświadczonej Natalii Śleszyńskiej i Klaudii Stepnowskiej, która jest drugą rozgrywającą. - Niestety choroba Klaudii mocno pokrzyżowała nam szyki, bo pojechaliśmy do Piaseczna tylko z jedną zawodniczką na tej pozycji, Katarzyną Dembińską - podkreślił Skawski.

Mimo przedmeczowych kłopotów łomżanki zaprezentowały się z dobrej strony. Szczególnie pierwszy set pokazał, że na tle mocnego, dysponującego wyrównanym składem rywala gra Jedynki wyglądała obiecująco. Dość powiedzieć, że nasz zespół prowadził w pewnym momencie 18:13 - Potem "stanęliśmy". Rywalki nas doszły i w końcówce przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść - relacjonuje Skawski. Podobny przebieg miały dwie kolejne partie, które w pierwszej fazie były bardzo wyrównane, ale im bliżej do końca, tym zawodniczki Perły prezentowały się lepiej i ostatecznie wygrały do 19 i 22. 
- Niestety w końcówkach zabrakło nam takiego zacięcia i walki „na noże”. Moim zdaniem wynika to z braku pewności siebie, którą w decydujących momentach miały rywalki. Do tego przez cały mecz nasza zagrywka nie funkcjonowała tak jak bym tego sobie życzył. Wiem, że praktycznie każda z dziewczyn w tym elemencie zagrała poniżej swoich możliwości - ocenił trener Jedynki - Mimo porażki, cieszy mnie to, że zagraliśmy bardzo dużo dobrych akcji, po których rywalki nie miały nic do powiedzenia. To dobry prognostyk na kolejne mecze i wierzę, że będzie lepiej. 

Szansę do rehabilitacji i odniesienia pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie łomżanki będą miały już w przyszłą sobotę, 20 października. Wtedy to w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 1 zmierzą się AZS-em UMCS Lublin. Początek spotkania o godz. 16.00. Wstęp wolny. 

LKS Perła Złotokłos – UKS AZS „Jedynka” PWSIP Łomża 3:0 (25:21, 25:19, 25:22) 
Jedynka: Dembińska, Gromadzka, Skowrońska, Agnieszka Niedbajło, Anna Niedbajło, Biała, Łapacz (libero) oraz Chomutnik, Kuzia. 

is


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę