Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Mistrz z Łomży

Główne zdjęcie
Dominik Seroka

Łomżanin, Dominik Seroka po raz szósty z rzędu obronił tytuł Mistrza Polski Karate Fudokan, w konkurencji kata. Otwarte Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan odbyły się w sobotę Warszawie. Oprócz złotego medalu w kata indywidualnym, Dominik wywalczył również dwa srebrne medale: w konkurencji fukugo i w konkurencji kumite indywidualne.

Wywalczone w Warszawie medale dołączą do pokaźnego dorobku młodego karateki. Dominik, dziś student Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, już 16. razy stawał na podium Mistrzostw Polski, w tym 7 razy na najwyższym podium. Ma także sukcesy na arenie międzynarodowej – przypomina Iwona Łada - wiceprezes Akademii Sztuk Walki „Dragon”podając, że  Dominik Seroka  również jednym z trenerów tego klubu. 
Niebawem przez zawodnikiem kolejne pojedynki. 30 października Dominik Seroka, po raz kolejny będzie reprezentował Polskę na Pucharze Europy  Karate Fudokan rozgrywanym na Cyprze.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę