wtorek, 19 lutego 2019 napisz DONOS@

Mistrz z Łomży

Łomżanin, Dominik Seroka po raz szósty z rzędu obronił tytuł Mistrza Polski Karate Fudokan, w konkurencji kata. Otwarte Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan odbyły się w sobotę Warszawie. Oprócz złotego medalu w kata indywidualnym, Dominik wywalczył również dwa srebrne medale: w konkurencji fukugo i w konkurencji kumite indywidualne.

Dominik Seroka
Dominik Seroka

Wywalczone w Warszawie medale dołączą do pokaźnego dorobku młodego karateki. Dominik, dziś student Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, już 16. razy stawał na podium Mistrzostw Polski, w tym 7 razy na najwyższym podium. Ma także sukcesy na arenie międzynarodowej – przypomina Iwona Łada - wiceprezes Akademii Sztuk Walki „Dragon”podając, że  Dominik Seroka  również jednym z trenerów tego klubu. 
Niebawem przez zawodnikiem kolejne pojedynki. 30 października Dominik Seroka, po raz kolejny będzie reprezentował Polskę na Pucharze Europy  Karate Fudokan rozgrywanym na Cyprze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę