Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nowy trener ŁKS-u

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 podpisał umowę z nowym trenerem. To Mariusz Bekas 36-letni utalentowany trener młodego pokolenia. Jako zawodnik występował w takich klubach jak: Lech Poznań, Warta Poznań czy Wisła Płock.

Nowy szkoleniowiec w swojej karierze trenerskiej pracował m.in. w Wiśle Płock, Mieszku Gniezno, trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska jak również jako II trener w Amice Wronki, a ostatnio był szkoleniowcem drugoligowej Elany Toruń. Przypomnijmy kilka dni temu trenerem grającego w trzeciej lidze ŁKS 1926 Łomża przestał być Sławomir Kopczewski, ktory przeszedł do grajacego w ekstralkasie GKS Bełchatów, gdzie został drugim trenerem.
cz
wt, 09 października 2012 19:17
Data ostatniej edycji: wt, 09 października 2012 19:32:04

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę