Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Medalowe występy małych karateków

Główne zdjęcie
Kamil Łada - 1 m-ce w kumite chłopców 8-9 lat

Z trzema złotymi medalami powrócili młodzi karatecy Akademii Sztuk Walki „Dragon” z odbywającego się w Lubaczowie na Podkarpaciu Turnieju Mikołajkowego Karate Tradycyjnego Fudokan. Rywalizowało tam 90 zawodników m.in: z Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa, Jarosławia, Cieszanowa, Dachnowa, Lubaczowa, Kolna, Konarzyc i Łomży.

Mikołaj Jastrzębski - 1 m-ce w kata oraz Mateusz Mściwujewski 2-gie m-ce w kata chłopców 10-11 lat
Mikołaj Jastrzębski - 1 m-ce w kata oraz Mateusz Mściwujewski 2-gie m-ce w kata chłopców 10-11 lat
Mateusz Mściwujewski - 1 m-ce w kumite chłopców 10-11 lat
Mateusz Mściwujewski - 1 m-ce w kumite chłopców 10-11 lat
zawodnicy z dyplomami oraz trenerzy i rodzice
zawodnicy z dyplomami oraz trenerzy i rodzice

Województwo podlaskie reprezentowało sześciu zawodników: Paweł Duda oraz Kamil Pomichowski - z klubu „Dragon” Kolno oraz Mikołaj Jastrzębski, Marcin Kozikowski, Kamil Łada i Mateusz Mściwujewski z Akademii Sztuk Walki „Dragon”. Łomżanie spisali się wręcz medalowo.
Kamil Łada, 9-letni uczeń SP2 Łomża, zwyciężył w konkurencji kumite (walka), w kategorii chłopcy 8-9 lat. W drodze po puchar i złoty medal stoczył pięć zwycięskich walk. Startujący w tej samej kategorii Marcin Kozikowski (9 lat, uczeń SP 9 Łomża) dotarł do półfinałów.
Mikołaj Jastrzębski (10 lat, uczeń SP5 Łomża) zwyciężył w konkurencji kata (układy), w kategorii chłopcy 10-11 lat, a Mateusz Mściwujewski (10 lat, SP Konarzyce) wygrał konkurencję kumite w kategorii chłopcy 10-11 lat oraz zdobył srebro w konkurencji kata.
Kamil, Marcin, Mikołaj i Mateusz trenują na co dzień w Akademii Sztuk Walki „Dragon”. Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej w Konarzycach, a prowadzą je: Bartłomiej Dąbrowski, Dominik Seroka oraz Iwona Łada.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę