Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

SPOTKANIA MIKOŁAJKOWE

SPOTKANIA MIKOŁAJKOWE - impreza adresowana do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych organizowana w pierwszej dekadzie grudnia w gmachu Muzeum.W świątecznej scenerii, przy tradycyjnie ubranej choince i dźwięku kolęd, odbywa się uroczystość wręczania przez św. Mikołaja dostarczonych przez rodziców lub szkołę upominków. Spotkanie poprzedzone jest zwiedzaniem wystawy czasowej dostosowanej do wieku i zainteresowań uczestników. Zgłoszenia przyjmuje Dział Edukacji i Promocji Muzeum, pod numerem telefonu: (86) 216- 28-16. Udział w Spotkaniach jest odpłatny.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
nie, 11 grudnia 2011 11:54
Data ostatniej edycji: nie, 11 grudnia 2011 11:59:14

 


Muzeum Północno - Mazowieckie w Łomży

18-400 Łomża
ul. Dworna 22
tel./fax. (086) 2166487, 2162816

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę