Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Na podium w Mikołajkowych Biegach Ulicznych w Mikołajkach

Paweł Grygo („Prefbet Śniadowo” Łomża) wygrał rozegrany z okazji Mikołajek bieg na dystansie 10 km o Puchar Burmistrza Mikołajek (woj. warmińsko-mazurskie). Wśród kobiet drugie miejsce wywalczyła Sylwia Cymek z podłomżyńskiego Kalinowa.

Mikołajkowe Biegi Uliczne w Mikołajkach rozgrywane są od siedmiu lat. Zawodnicy do tej pory biegali na dystansie 4 km, ale organizator postanowił podnieść rangę imprezy i przyciągnąć zawodników z różnych stron kraju. I udało się w biegu Mikołajkowym wystartowali zawodnicy z Warszawy, Białegostoku, Gdańska, Olsztyna, Mławy, Łomży, Mrągowa, Ełku i Mikołajek.
Na malowniczej ale trudnej technicznie trasie z licznymi podbiegami bardzo dobrze spisali się łomżanie. W kategorii mężczyzn wygrał Paweł Grygo przed Andrzejem Godlewskim (Jedwabne), a  w kategorii kobiet drugie miejsce wywalczyła Sylwia Cymek (Kalinowo), która przegrała z zawodniczką reprezentującą Warszawę Renatą Kalińską.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę