Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dyrektor szuka pracy byłym pracownikom Fabetu

Z zamkniętego w marcu Fabetu pracę dotychczas znalazł co trzeci jego pracownik. Pozostali nadal jej szukają, bądź w najbliższym czasie zaczną szukać. „Z dniem 30.04.2011 roku zakład zostanie ostatecznie zamknięty i w tym także dniu kończą się wszystkie okresy wypowiedzeń prawie 100 osobowej załogi Fabetu. (…) W związku w powyższym zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich Przedsiębiorców zrzeszonych w Łomżyńskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej o pomoc w znalezieniu pracy dla byłych pracowników Fabetu” - napisał Grzegorz Wiszowaty, dyrektor łomżyńskiego zakładu Fabetu w liście do Macieja Zajkowskiego, prezesa ŁIPH.

 

„W dniu 11 marca 2011 roku właściciel firmy Grupa CB Prefabrykacja Sp. z o.o. Franek Poulain podjął decyzję o zamknięciu Zakładu Produkcyjnego w Łomży potocznie nazwanego FABET. Jak podano w oficjalnym komunikacie decyzja ta podyktowana była trudną sytuacją finansową zakładu oraz brakiem perspektyw rozwoju regionu północno-wschodniego w zakresie prefabrykacji.
(...)Na chwilę obecną z ankiet przeprowadzonych wśród pracowników ok. 35 osób znalazło już pracę pozostali nadal szukają, bądź w najbliższym czasie zaczną szukać – czytamy w liście Grzegorza Wiszowatego, rozesłanego przez ŁIPH do wszystkich jej członków.
Do listu załączona jest także lista 17 zawodów byłych pracowników firmy Grupa CB Prefabrykacja Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny Fabet w Łomży. To m.in: betoniarz, zbrojarz, cieśla, operator węzła betoniarskiego ale także mechanik, sprzątaczka, czy specjalista ds. administracyjnych.

źródło: www.4lomza.pl

 

Edyta Gawrych
wt, 26 kwietnia 2011 12:22
Data ostatniej edycji: śr, 28 września 2011 12:24:53

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę