Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

Rozbudują browar w Łomży?

Do końca roku zapadnie decyzja czy łomżyński browar będzie rozbudowywany. Informację taką przekazał serwisowi portalspozywczy.pl Radosław Kasyk, dyrektor marketingu w Browarach Regionalnych Łomża. Właściciel firmy „uruchomił proces analizy możliwości rozwoju i rozbudowy browarów w Łomży i w Jędrzejowie”, a wybór który z nich będzie rozbudowany ma zapaść jeszcze w tym roku. Jak podaje portalspozywczy.pl łomżyński browar ma około 1 mln hl mocy produkcyjnej, a jędrzejowski - 400 tys, ale kolejne inwestycje wydają się być łatwiejsze do przeprowadzenia właśnie w Łomży, bo przy browarze znajduje się kilkadziesiąt ha ziemi, na której można rozbudowywać zakład. Browar w Jędrzejowie usytuowany jest w środku miasta co uniemożliwia jego rozrastanie się. Przypomnijmy wiosną doszło do połączenia Royal Unibrew Polska i Van Pur SA (Royal Unibrew Polska ma teraz 20% udziałów w Van Pur są) i powstała firma Browary Regionalne Łomża, która posiada browary w Łomży, Jędrzejowie, Rakszawie, Zabrzu i Koszalinie. źródło: www.4lomza.pl

Edyta Gawrych
pt, 24 czerwca 2011 12:11
Data ostatniej edycji: śr, 28 września 2011 12:12:35

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę