Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Pepees ma więcej w Lublinie

Łomżyński Pepees odkupił od Ministra Skarbu Państwa tzw. „resztówkę” Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego „Lublin”. Za 28% udziałów, będący dotychczas własnością Skarbu Państwa Pepees zapłacił 1 050 008,96 zł – podał MSP. Dodajmy, że przed zawarciem tej umowy łomżyńska spółka była właścicielem niemal 55% udziałów w ZPZ Lublin. Podstawowym przedmiotem działalności ZPZ Lublin, tak jak i łomżyńskiego Pepeesu jest przetwarzanie ziemniaków oraz produkcja i sprzedaż syropu ziemniaczanego i suszu ziemniaczanego. źródło: www.4lomza.pl


 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę