Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Midstona coraz mniej w Pepees-ie

Po raz kolejny przedstawiciele firmy Midston Developments Limited z siedzibą w Nikozji poinformowali o sprzedażny kolejnego pakietu akcji spółki. Z Komunikatu Pepees-u wynika, że teraz cypryjska firma posiadała mniej niż 12 mln akcji spółki stanowiących niewiele niespełna 14% kapitału zakładowego. Jeszcze w lipcu do tej firmy należało ponad 28% akcji Pepees-u. Przypomnijmy Midston wycofuje się z łomżyńskiej spółki po niekorzystnym dla niego wyroku Sądu Apelacyjnego w Białymstoku, który orzekł, że firma ta utraciła prawo do wykonywania głosu z wszystkich posiadanych akcji Pepees-u m.in. ze względu na naruszenia ustawy o ofercie. źródło: www.4lomza.pl


 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę