Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Piknik nowości w CENTER-MEBEL

Multimedialny EGGER TRUCK, w którym niemalże można było dotknąć austriackiej firmy i jej najnowszych produktów, ale także specjalnie skonstruowane dla aptekarzy szafy niemieckiej firmy WILLACH to tylko niektóre z hitów tegorocznego „pikniku nowości”, który dla swych klientów i kontrahentów przygotowała łomżyńska firma CENTER MEBEL. W czwartek w salonie, magazynach i na placu przy Alei Legionów 141F rozstawiono niemal dwadzieścia stoisk firm produkujących wszystko to co niezbędne jest do zbudowania dobrych i ładnych mebli do kuchni, łazienki, sypialni czy salonu. Stałym dystrybutorem ich wyrobów jest właśnie CENTER-MEBEL Hurtownia Płyt i Okuć Meblowych.

 

Działająca od 15 lat w firma zdążyła już przyzwyczaić współpracujących z nią stolarzy do wysokiej jakości obsługi, ale także do tego, że co jakiś czas, przynajmniej dwa razy do roku, są zapraszani do siedziby firmy, gdzie nie tylko mogą się spotkać, ale przede wszystkim dowiedzieć się bezpośrednio od producentów o wszystkich nowinkach w branży. I nie chodzi tu tylko o nowe i modne wzory i kolory płyt, blatów czy frontów, ale także o najnowsze rozwiązania techniczne i to zarówno urządzeń i maszyn do produkcji mebli, jak i zawiasów, okuć oraz całych systemów szafek, szuflad, czy schowków.

I właśnie jednym z najciekawszych zaprezentowanych na swoistych targach pomysłów były przeznaczone specjalnie dla aptekarzy systemy firmy WILLACH.
- Niemcy nauczyli się komasacji i wyeliminowali powietrze przechowywane w szafach – mówi Krzysztof Krata szef firmy na Polskę. - W prezentowanej tu szafie, która zajmuje 0,8m2 powierzchni podłogi apteki można schować nawet ponad 5 tysięcy leków. To mniej więcej tyle, ile uda się upchnąć w dziewięciu metrach bieżących tradycyjnych szafek z półkami – dodaje.
Jak zachwala systemy WILLACH są praktycznie niezniszczalne, łatwe w eksploatacji i w dostępie do zawartości poszczególnych szuflad, nawet tych znajdujących się wysoko dzięki wbudowanemu specjalnemu wysuwanemu stopniowi, ale także proste do utrzymania w czystości. Poza tym system zawsze można rozmontować i złożyć ponownie, albo w razie potrzeby rozbudować o kolejne moduły.
- W stosunku do zwykłych szafek kuchennych, które najczęściej występują w aptekach, te są niewątpliwie droższe w zakupie, ale ich funkcjonalność sprawia, że nie trzeba ich tak wiele, a poza tym ta szafa prezentowana w Łomży przez nadzór farmaceutyczny jest traktowana jako magazyn nr 1 - dodaje.
Center Mebel jest oficjalnym przedstawicielem firmy WILLACH w regionie i aptekarze mogą tu na miejscy przetestować i sprawdzić proponowane przez niemiecka firmę rozwiązania.

Ogromne wrażenia na wszystkich, którzy w czwartek odwiedzali CENTER-MEBEL robił EGGER TRUCK. To specjalna ciężarówka w której zainstalowano multimedialne urządzenia prezentujące nie tylko wyroby tej renomowanej austriackiej firmy, ale także same fabryki i procesy produkcyjne w których produkowane są wyroby firmy.
- W naszej ofercie są produkty trzech rodzajów. To drewniane materiały konstrukcyjne i nośne, płyty i blaty meblowe w tym m.in. płyty kompaktowe które nadają się np. do produkcji kabin prysznicowych, oraz panele podłogowe – mówił Mariusz Kózka, podkreślając, że w około 15% surowiec niezbędnych do ich produkcji pochodzi z recyklingu.
- Wśród nowości, które tu prezentujemy są np. cztery dekory płyt meblowych, które zostały wprowadzone do produkcji dopiero w maju tego roku – mówi Kózka. - Jeden z nich wyglądem i fakturą doskonale imituje powierzchnię deski ciętej  piłą – dodaje.

- Nowinek w branży jest coraz więcej i trudno także specjalistom za nimi wszystkimi nadążyć – mówi Grzegorz Kurak, właściciel łomżyńskiej firmy. - Jedynym rozwiązaniem jest stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i spotkania z przedstawicielami producentów i właśnie to staramy się zapewnić naszym stolarzom – dodaje.

W sumie w „Pikniku Nowości” CENTER MEBEL zaprezentowało się 17 wystawców: Egger, Blum, Willach, Peka, Rejs, Gamet, Dollken, Rehau, Oli, Jaf, Furnika, Gtv, Paged, SIRO, Drewpol, Alu design, Miniprof. Właściwie każdy z nich miał coś nowego do pokazania. I wszystko to co prezentowano jest dostępne w ofercie CENTER MEBEL

źródło: www.4lomza.pl

 

 

Edyta Gawrych
pt, 19 sierpnia 2011 11:57
Data ostatniej edycji: śr, 28 września 2011 12:00:04

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę