Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Midston sprzedaje akcje Pepees-u

Zarząd łomżyńskiego „Pepees-u” poinformował, że w dniu dzisiejszym otrzymał zawiadomienie od pełnomocnika firmy Midston Developments Limited z siedzibą w Nikozji („Midston”), że wyniku zbycia akcji „na rynku regulowanym oraz poza rynkiem regulowanym” Midston posiada nieco ponad 14mln 600 tys akcji spółki stanowiących 17,6% kapitału zakładowego Pepees. Przed transakcjami miał w portfelu akcje odpowiadające ponad 28% kapitału spółki. Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu zarząd Pepees-u informował, o prawomocnym wyroku Sądu Apelacyjnego w Białymstoku stanowiącym o tym, że Midston nie może wykonywać prawa głosu ze wszystkich posiadanych akcji łomżyńskiej spółki. Midston Developments Limited kupił akcje Pepees-u jesienią 2007 roku od firmy Central Capital. Obie były wiązane z biznesmenem Hubertem Gierowskim. źródło: www.4lomza.pl


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę