Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Midston nie ma prawa wykonywania prawa głosu ze wszystkich akcji Pepees

Sąd Apelacyjny w Białymstoku wydał wyrok, w którym ustalił, że Midston Developments Limited („Midston”) nie może wykonywać prawa głosu z 23.364.845 akcji spółki. Wyrok Sadu Apelacyjnego jest prawomocny. Midston, główny akcjonariusz łomżyńskiego Pepeesu. W swoim portfelu ma ponad 28 proc. akcji spółki. Wyrok białostockiego sądu dotyczy spraw wytoczonej Midstonowi przez Pepees, mającej na celu ustalenie, czy akcjonariusz spożywczej spółki utracił prawo głosu w wyniku wielu naruszeń ustawy o ofercie. Sąd oddalił apelację Midstonu od wyroku niższej instancji, który uznał, że cypryjska spółka straciła prawa głosu z 21,1 mln akcji Pepeesu (25,4 proc. ogółu), dodatkowo uznał też, że nie ma on prawa głosować z reszty posiadanych papierów. źródło: www.4lomza.pl


 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę