Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Podjęły walkę, ale przegrały...

Drużyna tenisistek stołowych AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża przegrała w kolejnym meczu ekstraklasy tenisa stołowego kobiet. Tym razem łomżanki grające na wyjeździe musiały uznać wyższość zawodniczek z KTS ZAMEK Tarnobrzeg. Debiutujący w ekstraklasie nasz zespół przegrał aż 0 do 3.

Sobotni przeciwnik łomżanek - drużyna z Tarnobrzega - to aż dwudziestokrotny Mistrz Polski. Zespół bierze udział także w rozgrywkach Pucharu Europejskiej Unii Tenisa Stołowego.
Mimo to zawodniczki z Łomży nie poddały się i podjęły walkę. W pierwszym pojedynku Xu Jie reprezentantka  KTS ZAMEK Tarnobrzeg zmierzyła się z naszą  Magdaleną Sikorską i wybrała 3:1 (10-12, 11-9, 11-7, 11-4). Takie same wyniki padły także w pojedynkach Liu Li z Ren Bingran (PWSIiP) (10-12, 11-7, 11-7, 11-9) oraz Kinga Stefańska - Dominika Dąbrowska (PWSIiP)  (11-5, 11-5, 5-11, 11-5)

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę