Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

SUPERFIRMY 2011

W piątek (21.05.2011r.) Gazeta Współczesna rozstrzygnęła konkurs pn. SUPERFIRMY 2011. Wśród zgłoszonych około 50 podlaskich przedsiębiorstw, Kapituła przyznała 28 firmom tytuł Superfirmy 2011. W każdym powiecie były przyznane maksymalnie trzy równorzędne nagrody. Z Łomży po raz kolejny laureatami zostali: EKSPERTT Sp. z o.o. , PKS Sp. z o.o. Natomiast w powiecie: Przedsiębiorstwo Produkcji Betonu Sp. z o.o. Śniadowo Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

źródło: www.wspolczesna.pl
źródło: www.wspolczesna.pl

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę