Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Seminarium dla Przedsiębiorców 21.04.2011r.

Szanowni Państwo, Prezydent Miasta Łomża oraz Lokalny Punkt Informacyjny (prowadzony przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego) zaprasza do uczestnictwa w seminarium pt: „Dofinansowanie inwestycji mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa podlaskiego – Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego, Działanie 1.4 Wsparcie inwestycyjne przedsiębiorstw”, Poziom Podstawowy - osoby, które nie mają doświadczeń w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej w ramach RPOWP które odbędzie się 21 kwietnia 2011 r. (czwartek) w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży ul. Stary Rynek 14 (II piętro)

 

Seminarium skierowane jest do właścicieli i pracowników mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw z województwa podlaskiego.

 

Seminarium poprowadzą konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego, którzy przedstawią najnowsze informacje dotyczące pozyskiwania środków unijnych w zakresie rozwoju przedsiębiorstwa.

 

Karta zgłoszenia uczestnictwa w seminarium oraz program znajduje się w załączeniu.

 

Kartę zgłoszenia prosimy przesłać faxem na numer 86 215 16 91, e:mailem: pi.lomza@pfrr.pl lub pocztą tradycyjną ( Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, ul. Polowa 53, 18-400 Łomża) na załączonym formularzu do dnia 19.04.2011r. Do godz. 15.00. W karcie zgłoszenia proszę wpisać osoby, które wezmą udział w seminarium informacyjnym (max. 2 osoby).

 

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Ilość miejsc ograniczona (30 miejsc) – o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Dodatkowych informacji udzielają: Pani Bożena Kondracka, Pan Wojciech Szmit,
tel. 86 215 16 90, e-mail: pi.lomza@pfrr.pl oraz Jacek Babiel tel. 86 215 68 53 e-mail: jacek.babiel@um.lomza.pl

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium.

 

 

 

Załączniki

Edyta Gawrych
pon, 11 kwietnia 2011 12:37
Data ostatniej edycji: pon, 11 kwietnia 2011 12:47:25

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę