Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zaproszenie 01.04.2011

Zastępca Prezydenta Miasta Łomży Beniamin Dobosz oraz Prezes Rady Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Maciej Zajkowski zapraszają zainteresowanych przedsiębiorców na spotkanie pt."Zagospodarowanie Starego Rynku" (działalność gastronomiczna w obrębie Starego Rynku ), które odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Łomży 1 kwietnia 2011 roku (piątek), o godz.9 00. W spotkaniu udział wezmą: Przedstawiciel Delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Łomży oraz Przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łomży.


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę