Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Podlaskie Forum Gospodarcze w Łomży

Podlaskie Forum Gospodarcze oraz Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa serdecznie zapraszają na spotkanie z Wojewodą Podlaskim Maciejem Żywno i Marszałkiem Województwa Podlaskiego Jarosławem Dworzańskim, jak również Prezesi Izb Gospodarczych Województwa Podlaskiego, na temat: „Perspektywy rozwoju gospodarczego ziemi łomżyńskiej w województwie podlaskim”. Spotkanie odbędzie się dnia 11 marca br. (piątek) o godz. 13.00, w Auli Głównej (parter) Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, przy ul. Wojska Polskiego 161. Serdecznie zapraszamy.


 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę