Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Łomża zyska miodowy smak

Jest pełne, mocne, eksportowe, niepasteryzowane, a teraz jeszcze będzie miodowe. W Browarze Łomża powstało nowe piwo, które jeszcze w tym tygodniu trafi do sprzedaży w całym kraju. To piwo produkowane z wykorzystaniem naturalnego miodu pochodzącego z podłomżyńskich pasiek. Mód do browaru dostarczył Dariusz Wasilewski właściciela jednej z najlepszych pasiek w regionie i prezes Regionalnego Związku Pszczelarzy w Łomży.

Łomża Export Miodowe to wariant piwa Łomża Export – sztandarowej marki łomżyńskiego browaru, bohatera ogólnopolskich kampanii reklamowych, którego systematycznie rozbudowywana dystrybucja obejmuje coraz większe obszary naszego kraju. To właśnie dzięki tej marce i reklamie właściciel łomżyńskiego browaru firma Royal Unibrew Polska ubiegły rok może zaliczyć do udanych. Marka Łomża odnotowała 31% wzrost sprzedaży. Jak mówi Beata Pawłowska, Dyrektor Generalny RU Polska „piwa regionalne cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Konsumenci wybierają je w poszukiwaniu nowych, ciekawych smaków, różniących się od tych, do jakich przez lata przyzwyczaił ich rynek.”
I właśnie w taki gust ma trafić także Łomża miodowa.
- Nasz najnowszy produkt jest przeznaczony na rynek ogólnopolski. Będzie dostępny zarówno w kanale tradycyjnym jak i w sieciach handlowych - mówi Maciej Ładwiński, Senior Brand Manager marki Łomża. – Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Łomża Export Miodowe z regionalnego Browaru Łomża będzie pierwszym piwem z kategorii piw miodowych promowanym w ogólnokrajowej telewizji. Mogę obiecać, że konsumenci, którzy przyzwyczaili się już do ciekawych, oryginalnych reklam piwa Łomża i tym razem nie będą zawiedzeni.

 

źródło: www.4lomza.pl


 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę