Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wigilia po raz XIX... 16.12.2010r.

Jak co roku, Łomżyńska Izba Przemyslowo – Handlowa zorganizowała spotkanie opłatkowe. Wieczór wigilijny odbył się dnia 16 grudnia 2010r. o godz. 19.00 w Zajeździe „RYŚ” w Łomży. Jak zwykle dopisali zaproszeni goście, mi.in. JE ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Prezydent Miasta Łomża Mieczysław Czerniawski, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego – Jacek Piorunek, Starosta Łomżyński – Krzysztof Kozicki, Naczelnik Urzędu Skarbowego – Ireneusz Wierzbowski, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży – mł. insp. Robert Marciniak, przedstawiciele nauki, Radni Miasta Łomża, a także Przedsiębiorcy.

 

Gospodarz wieczoru – Prezes Rady Izby Maciej Zajkowski gorąco przywitał i podziękował za przybycie wszystkim zgromadzonym, po czym nastąpiło uroczyste składanie życzeń świątecznych i łamanie się opłatkiem. Po oficjalnej części spotkania wszyscy udali się na kolację wigilijną.

W drugiej części spotkania nastąpiła tradycyjna zbiórka pieniędzy dla szczególnie potrzebujących. W tym roku zebrane środki zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację 16 – letniej Pauliny Sokół. Czek w wysokości 3300 złotych został wręczony bratu Pauliny – Grzegorzowi Sokół. Pan Grzegorz w imieniu swoim oraz rodziny serdecznie podziękował za szczere dary serca.

 

Edyta Gawrych
pt, 17 grudnia 2010 12:42
Data ostatniej edycji: pt, 17 grudnia 2010 13:15:33

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę