Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Dwójka druga w Turnieju Mikołajkowym

Piłkarki ręczne GUKS-u Dwójka Łomża zajęły drugie miejsce w XIV Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym, który odbył się w minioną sobotę, w hali Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży.

W zawodach zagrało sześć drużyn złożonych z zawodniczek z rocznika 1995 i młodszych. Do Łomży przyjechały zespoły z Łukowa, Giżycka, Reszla, Mławy i Turośni Kościelnej. W pierwszej fazie już tradycyjnie drużyny podzielono na dwie grupy. Po dwie najlepsze ekipy z każdej z nich spotkały się w pófinałach, a zwycięzcy tych meczów w wielkim finale. Po raz kolejny w walce o pierwsze miejsce zagrała ekipa gospodyń. Podopieczne trenera Stanisława Niedbały spotkały się w decydującym meczu z UKS-em Dwójka Łuków. Drużyna prowadzona przez Jerzego Kożucha przyjechała do Łomży po kilkuletniej przerwie i okazała się najlepsza. Po emocjonującym pojedynku pokonała gospodynie 14:12. Mimo porażki w decydującym starciu z postawy swojego zespołu zadowolony był szkoleniowiec łomżanek i zarazem organizator zawodów, Stanisław Niedbała - W finale zabrakło nam ogrania, ale cieszę się z osiągniętego wyniku, bo moje dziewczęta w większości trenują dopiero trzeci rok, a zawodniczki z Łukowa mają już za sobą sześć lat szkolenia. Tę różnicę udało nam się prawie zniwelować, a zabrakło nam takiego boiskowego cwaniactwa i może w końcówce trochę sił – mówił po zawodach opiekun Dwójki.

Kolejne miejsca zajęły ekipy UKS Orlik Reszel, KS Zawkrze Mława, UKS Tur Turośń Kościelna i MTS Giżycko.Oprócz nagród dla najlepszych drużyn przyznano także wyróżnienia indywidualne. Królem strzelców została zdobywczyni 25 bramek, Joanna Zawadzka (Mława). Najlepszą zawodniczką turnieju trenerzy wybrali łomżankę, Dagmarę Nocuń, a tytuł najlepszej bramkarki trafił w ręce Kingi Jóźwik z Łukowa. Każdy ze szkoleniowców wyróżnił również po jednej piłkarce w swoim zespole, a te wyróżnienia trafiły do Natalii Sołtyszewskiej (Łuków), Natalii Szymborskiej (Łomża), Natalii Luchomskiej (Reszel), Joanny Zawadzkiej (Mława), Laury Mancewicz (Turośń) i Adrianny Maczyszyn (Giżycko).

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę