Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Medale karateków

Dwa złote, trzy srebrne i pięć brązowych medali zdobyli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate podczas rozgrywanego w weekend VII Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin.

Zawody odbyły się w Legnicy. Startowało w nich łącznie 220 zawodników z 53 klubów z całej Polski. Licząca 13 zawodników reprezentacja Łomżyńskiego Klubu Karate odniosła ogromny sukces zdobywając 10 medali co przełożyło się pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Drugie miejsce przypadło Warszawie, trzecie zajęły kluby z Krakowa i Krosna.

Dariusz Syrnicki
Prezes ŁKK


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę