Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Zapraszamy na Starówkę - Łomżyńskie Wieczory Kabaretowe

Już w najbliższy piątek, 23 lipca - „Łomżyńskie Wieczory Kabaretowe”. W każdy piątkowy wieczór, od godziny 18:30, na łomżyńskim Starym Rynku będą występowały kabarety oraz lokalne zespoły muzyczne. „Łomżyńskie Wieczory Kabaretowe” to wyjście naprzeciw oczekiwaniom łomżyńskich przedsiębiorców, mające na celu zachęcenie mieszkańców Łomży do częstszych odwiedzin tej części miasta, a tym samym ożywienia naszej Starówki. Cykl ok. 3-godzinnych spotkań z humorem, satyrą i piosenką potrwa do 3 września. „Łomżyńskie Wieczory Kabaretowe” zainaugurują 23 lipca występy Grupy „Po Godzinach” z Łomży oraz Kabaretu „Widelec” z Białegostoku.

Ponadto w ciągu siedmiu imprez zaprezentują się m.in. takie łomżyńskie zespoły, jak: Polityka, Mad Bee, Holy Water, Horoszko i Borusiewicz, Studio Band, Samluk i Joanna Zawłocka. Kabarety, które w Łomży zobaczymy to kolejno: Stand-Up Krzysztof Szubzda (30.07), Jurki (6.08), Chyba (13.08), Dno (20.08), Czesuaf (27.08), Weźrzesz (3.09).
Zorganizowanie siedmiu piątkowych zabaw z muzyką i kabaretem będzie kosztowało około 50 tys. zł. Firmy, osoby i instytucje, chcące wesprzeć finansowo przedsięwzięcie, a tym samym zareklamować się podczas występów, proszone są o kontakt z Romanem Borawskim - dyrektorem Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych, ul. Wojska Polskiego 3 w Łomży (tel.86 216 32 26). Łomżyńscy artyści, którzy bezpłatnie chcieliby się zaprezentować i wypromować podczas „Łomżyńskich Wieczorów Kabaretowych” proszeni są również o kontakt z dyrektorem MDK – DŚT.

 

źródło: www.lomza.pl

Edyta Gawrych
śr, 21 lipca 2010 09:45
Data ostatniej edycji: śr, 21 lipca 2010 09:57:00

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę