Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcom

Urząd Skarbowy w Łomży oraz dwa białostockie urzędy skarbowe – Pierwszy i Drugi zostały po raz kolejny wyróżnione w krajowym finale ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. - Na przestrzeni ośmiu edycji konkursu, Urząd Skarbowy w Łomży doceniany był już cztery razy – podkreśla Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku.

 

Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów. Dziś w Warszawie odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną, ósmą edycję konkursu, a naczelnicy wyróżnionych urzędów skarbowych otrzymali specjalne certyfikaty potwierdzające wysoki poziom obsługi podatników, będące wyrazem uznania przedsiębiorców zarówno dla jakości pracy urzędów, jak i kompetencji ich pracowników.

Podstawowym celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie relacji wzajemnej życzliwości i profesjonalizmu między administracją podatkową a przedsiębiorcami. W ramach konkursu, w specjalnej ankiecie, przedsiębiorcy oceniali jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji oraz kompetencje pracowników urzędów skarbowych. Na podstawie przyznanych ocen, wyróżnienia otrzymały poszczególne urzędy skarbowe z całej Polski.

 

źródło: www.4lomza.pl

Edyta Gawrych
pt, 25 czerwca 2010 14:07
Data ostatniej edycji: pt, 25 czerwca 2010 14:12:10

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę