Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pomoc Powodzianom c.d.

Komitet organizacyjny ŁOMŻA POWODZIANOM pragnie serdecznie podziękować za dotychczasową pomoc w imieniu swoim, ale także w imieniu osób poszkodowanych oraz Burmistrza Czechowic–Dziedzic, gdzie pomoc jest dostarczana. Wszystko na bieżąco jest przekazywane powodzianom głównie z tej miejscowości, ale jesteśmy też w kontakcie z gminą Wilków na Lubelszczyźnie. Pomoc, która tam napływa, jest koordynowana ze względu na zgłaszane zapotrzebowanie, w związku z tym poinformowano nas, że nie ma już potrzeby przekazywania do tych miejscowości odzieży.

Na prośbę powodzian, przekazujemy Państwu informację o tym, co w tym momencie jest najpilniejsze:
- środki finansowe na osuszanie i oczyszczanie przez specjalistyczne firmy budynków,
-pompy szlamowe,
- zboże.
Środki finansowe na pomoc powodzianom można wpłacać na udostępnione przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej konto:
Bank BPH S.A. Oddział w Łomży, nr 56 1060 0076 0000 4013 4001 7251, z koniecznym dopiskiem „Czechowice Dziedzice”. Ze względu na potrzebę dowozu przez specjalistyczny sprzęt np. sianokiszonki w belach – prosimy o zgłaszanie się firm transportowych, które mogłyby zaoferować swoją pomoc.
Tel. kontaktowy: 086 215 67 97, 086 216 33 55.

 

źródło: www.lomza.pl

Edyta Gawrych
cz, 17 czerwca 2010 08:38
Data ostatniej edycji: cz, 17 czerwca 2010 08:40:41

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę