Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Nasze Superfirmy

Aż 34 firmy zostały wyróżnione w naszym rankingu Superfirma 2010. Laureatów pierwszego miejsca było 16. Wybieraliśmy bowiem najlepszych w poszczególnych powiatach.

W rankingu Superfirma 2010 przedsiębiorstwa były oceniane według następujących kryteriów - braliśmy pod uwagę to, czy firmy angażują się w działalność społeczną, jak zarządzają zasobami ludzkimi (czy dbają o swoich pracowników, czy stosują elastyczny czas pracy) oraz wyniki finansowe.

- Cieszy mnie fakt, że łomżyńskie firmy tak dobrze zaprezentowały się w tym rankingu - mówi Maciej Zajkowski, prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. - Z pewnością mogą być naszymi ambasadorami biznesu nawet poza granicami województwa.

Z kolei Joanna Zawadzka, dyrektor białostockiego oddziału Spółdzielczego Banku Rozwoju w Szepietowie, podkreślała, że warto pomagać i warto też uczestniczyć w takich konkursach jak ten zorganizowany przez "Gazetę Współczesną".

- Dzięki temu ludzie wiedzą, że na nasz bank można liczyć - stwierdziła.

 

Łomża

1. miejsce - Inter Grąd Sp. z o.o. , 2. - Ekspertt Sp. z o.o., 3. - Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.

powiat łomżyński

1. miejsce Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów "Prefbet" Sp. z o.o. (Śniadowo), 2. - SBR w Szepietowie

powiat wysokomazowiecki

1. miejsce - Bank Spółdzielczy (Ciechanowiec), 2. - Bank Spółdzielczy (Wysokie Mazowieckie), 3. - SM Mlekovita (Wysokie Mazowieckie)

powiat kolneński

1. miejsce - Bank Spółdzielczy w Kolnie

powiat zambrowski

1. miejsce - Bank Spółdzielczy (Szumowo)

powiat grajewski

1. miejsce - Pfleiderer Grajewo, 2. - PSS Społem (Grajewo), 3. - Zakład Przemysłu Mięsnego "Europa" (Rajgród)

 

 

źródło: www.wspolczesna.pl

 


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę