Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

"Pomóżmy Sąsiadom"

Rada Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej apeluje do mieszkańców, przedsiębiorców i ludzi dobrej woli o wsparcie naszej akcji „Pomóżmy Sąsiadom” akcji pomocy skierowanej do ludzi poszkodawanych przez ogromną powódź.

Przekazy miedialne nie pozostawiają złudzeń, iż po powrocie do zniszczonych domów większość jego wyposażenia nie będzie nadawać się do użytku. Dlatego prosimy o szczególną pomoc w postaci środków czystości, koców, kołder, pościeli i innych przedmiotów praktycznego, domowego użytku, w tym mebli – co dla osób poszkodowanych będzie stanowić pierwszą doraźną pomoc. Liczymy, iż nasza akcja zostanie przyjęta ze zrozumieniem, zaś jej praktyczny aspekt będzie wyglądał następująco: wystarczy zadzwonić do biura Izby na numer telefonu 86-216-33-55 (w godz. 8.00 – 16.00) lub na telefon 698-666-600 i zgłosić deklarację pomocy, resztą zajmą się przedsięborcy, odbiorą we wskazanym miejscu rzeczy i przetransportują do magazynu, a potem do miejsca docelowego.

Naszą pierwszą zbiórkę chcemy przekazać do miasta partnerskiego, jakim jest Czechowice – Dziedzice, dlatego też liczymy także na wsparcie Urzędu Miejskiego.

Uwaga! Ważną sprawą jest, aby rzeczy przekazywane były albo nowe albo w dobrym stanie. Czekamy na Państwa zgłoszenia.

 

 

 

Z poważaniem

Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski

prezes@iph.lomza.pl

mobile 698 666 600


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę