Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Dotacje dla Przedsiębiorców z obszarów wiejskich

Podlaski Oddział Regionalny Agencji Rozwoju Modernizacji i Rolnictwa zaprasza na szkolenie informacyjne dotyczące nowych zasad przyznawania pomocy finansowej dla: 1.mikroprzedsiębiorców – zamieszkujących na obszarach wiejskich – Działanie pn. „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” (załącznik nr 1) 2.rolników, domowników w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniu społecznym rolników lub małżonka tego rolnika. Działanie pn.: „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”. (załącznik nr 2)

Nowe przepisy wraz z omówieniem wypełniania dokumentów aplikacyjnych zostaną omówione dnia 20 maja 2010r., o godz. 9.00, w siedzibie Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARMiR w Łomży, ul. Nowa 2A – sala 107.

 

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę