Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Ranking SUPERFIRMY 2010

„Gazeta Współczesna” oraz Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku zapraszają do wzięcia udziału w rankingu „Superfirmy 2010”. Ranking „Superfirmy 2010” ma na celu wyróżnienie najlepszych firm w poszczególnych powiatach województwa podlaskiego, w tym także w powiatach miejskich, kierujących się zasadami biznesu odpowiedzialnego społecznie. Ranking obejmuje wszystkie firmy działające na terenie województwa podlskiego, niezależnie od liczby zatrudnionych i formy własności, jest bezpłatny i nieobowiązkowy. Szansę na wygraną mają zarówno małe, rodzinne firmy, jak i wielkie przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność na dużą skalę.

Wypełniając załączoną do listu ankietę będziecie Państwo mieli możliwość udziału w rankingu „Superfirmy 2010”. Wypełnione ankiety zostaną ocenione przez specjalistów i będą stanowić punkt wyjścia dla członków kapituły, którzy zatwierdzą ostateczne wyniki rankingu.

Kapituła rankingu złożona będzie z ekspertów z dziedziny finansów, ekonomii, marketingu, zarządzania personelem i mediów.

Oficjalne rozstrzygnięcie rankingu „Superfirmy 2010” przewidziane jest na 28 maja 2010r., na specjalnym spotkaniu, w czasie którego „Gazeta Współczesna” i Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku wyróżnią po trzy najlepsze firmy z każdego powiatu województwa podlaskiego.

Wcześniej zaplanowany jest panel dyskusyjny na temat „Czy etyka w biznesie się opłaca?”, w którym wezmą udział: psychologowie biznesu, etycy, socjologowie i przedstawiciele przedsiębiorców.

Na wydarzenie gospodarcze związane z wręczeniem nagród „Superfirmy 2010” specjalne zaproszenia otrzymają m.in.: Elżbieta Bieńkowska – Minister Rowoju Regionalnego, Waldemar Pawlak – Minister Gospodarki, Maciej Żywno – Wojewoda Podlaski, Jarosław Dworzański – Marszałek Województwa Podlaskiego, Tomasz Mirończuk – Prezes Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Jacek Wiśniewski – Główny Ekonomista Raiffeisen Bank Polska S.A.

Wypełnione ankiety prosimy składać do 10 maja, pocztą na adres: „Gazeta Współczesna” ul. Św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok, z dopiskiem „Superfirmy”, faksem: 85-748-96-20 lub mailem: mzalokowska@prasapodlaska.pl

W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt z red. Marylą Pawlak – Żalikowską mzalokowska@prasapodlaska.pl tel. 85-748-95-52 lub dyr. Wojciechem Jarmołowiczem, wjarmolowicz@prasapodlaska.pl tel. 85-748-96-13.

 

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy!


Załączniki


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę