Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

“Łomżyński Laur Gospodarczy” już po raz trzeci

Szanowni Przedsiębiorcy, z kwietniem ruszyła III edycja konkursu “Łomżyński Laur Gospodarczy”. Organizatorami są Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa oraz Urząd Miejski w Łomży. Przypominamy, że celem Konkursu jest wyróżnianie i promocja najlepszych przedsiębiorców, a także dostrzegania ich szczególnych osiągnięć. Konkurs skierowany jest do sektora MŚP, z terenu Miasta Łomża i Powiatu Łomżyńskiego, których działalność i osiągnięcia mogą stanowić wzór do naśladowania i zachętę dla innych.

Uczestnicy Konkursu walczą o nagrodę Prezydenta Miasta Łomża, a także o możliwość

uczestniczenia na preferencyjnych warunkach w wybranej imprezie targowej, w której uczestniczy Urząd Miejski w Łomży lub/oraz Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa, a także do udziału w towarzyszących przedsięwzięciach promocyjnych.

 

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest terminowe złożenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z kompletem załączników. Tytuł “Łomżyński Laur Gospodarczy” przyznaje Kapituła Konkursu, na podstawie dokonanej oceny przez Ekspertów.

 

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w miesiącu październiku br.

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

W załącznikach formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu.

 


Załączniki

Edyta Gawrych
cz, 08 kwietnia 2010 09:42
Data ostatniej edycji: cz, 08 kwietnia 2010 09:49:09

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę