Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Zakłady Spożywcze BONA laureatem konkursu "Poznaj Dobrą Żywność”

Dnia 7 grudnia 2009 na Gali Programu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Poznaj Dobrą Żywność” , Prezes łomżyńskich Zakładów Spożywczych BONA Leszek Krzyżkowiak odebrał certyfikat z rąk ministra rolnictwa Marka Sawickiego . Znak „Poznaj Dobrą Żywność” jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów oraz zapewnieniem ich doskonałego smaku.

Wicewojewoda Wojciech Dzierzgowski oraz Prezes BONA Leszek Krzyżkowiak
Wicewojewoda Wojciech Dzierzgowski oraz Prezes BONA Leszek Krzyżkowiak

Osiem produktów pod marką BONA zostały nagrodzone tą prestiżową nagrodą: tj. linia majonezów: Majonez tradycyjny, majonez pikantny i majonez lekki, oraz linia musztard delikatesowych w pięciu smakach: sarepska, chrzanowa, zbójnicka, kremska i stołowa. Produkty BONA zostały docenione za szczególną dbałość o jakość swoich produktów, min. produkcję bez użycia konserwantów i sztucznych barwników oraz wyróżniający się tradycyjny smak. Ta prestiżowa nagroda podsumowuje prawie 20 –letnią obecność na rynku zakładów BONA. Od grudnia 2009 na etykietach nagrodzonych produktów BONA będzie zamieszczony charakterystyczny biało-czerwony znak PDŻ potwierdzający to wyróżnienie. Jest on również informacją dla konsumentów o wysokiej jakości produktów.

Krótka informacja o „Poznaj Dobrą Żywność”:

„Program Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Poznaj Dobrą Żywność” funkcjonuje od 2004r. Najważniejszym celem Programu jest promocja żywności wysokiej jakości potwierdzonej certyfikatem. Produkty ze znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”, to gwarancja wysokiej i stabilnej jakości, sprawdzonego pochodzenia surowców oraz stosowania technologii przetwórczych zapewniających bezpieczeństwo, jak również doskonałe walory smakowe. Znak przyznawany jest wyrobom, które spełniają najwyższe kryteria opracowywane przez Kolegium Naukowe działające przy Ministrze Rolnictwa i Rozwoju Wsi do spraw jakości produktów żywnościowych. W skład Kolegium wchodzą wybitni profesorowie i naukowcy z dziedziny żywienia, upraw roślin oraz hodowli zwierząt. Już teraz ponad 1110 polskich produktów żywnościowych z 90 firm oznaczonych znakiem PDŻ cieszy się zaufaniem stole rosnącej grupy konsumentów”

Edyta Gawrych
cz, 10 grudnia 2009 14:08
Data ostatniej edycji: cz, 10 grudnia 2009 14:14:35

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę