Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Komunikat

Do 31 grudnia br. został przedłożony termin przyjmowania zgłoszeń w II edycji Konkursu pn.:”Łomżyński Laur Gospodarczy” ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Łomża Jerzego Brzezińskiego oraz Prezesa Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Macieja Krzysztofa Zajkowskiego. Konkurs ”Łomżyński Laur Gospodarczy” skierowany jest do wszystkich firm tj.: mikro, małych i średnich, prowadzących swoją działalność na terenie miasta Łomża i powiatu łomżyńskiego.

W Konkursie zostaną wyłonieni najlepsi w czterech kategoriach: INICJATYWA ROKU, ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA, MAŁY PRZEDSIĘBIORCA i MIKRO PRZEDSIĘBIORCA. Tytuł „Łomżyński Laur Gospodarczy” przyznaje Kapituła Konkursu, na podstawie dokonanej oceny przez Ekspertów.
Dzięki uczestnictwu w Konkursie, Przedsiębiorcy mają szansę wyróżnić się oraz zostać docenionym poprzez szczególne osiągnięcia. Staną się wzorem do naśladowania i zachętą dla innych, jak też mobilizacją i powodem do dumy dla załogi, motywacją do dalszej efektywnej pracy. Przedsiębiorstwo może stać się bardziej atrakcyjne na rynku pracy, znacznie szybciej pozyskać wykwalifikowanych pracowników poszukujących dobrego pracodawcy. Konkurs, to prestiż i promocja w lokalnych mediach.
Mamy nadzieję, że w przyszłości przyznawane wyróżnienia staną się znane i cenione oraz postrzegane jako oznaka prawdziwego sukcesu gospodarczego, zarówno w kręgach decydentów, jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Uczestnictwo w konkursie to swojego rodzaju nobilitacja przedsiębiorstw, jako firm prężnie rozwijających się, dlatego jeszcze raz zachęcamy do uczestnictwa.
Regulamin Konkursu oraz deklaracja zgłoszeniowa są gotowe do pobrania ze stron:
www.iph.lomza.pl oraz www.lomza.pl Dokumenty są przyjmowane przez Biuro Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Łomży, pok. 124 i biuro Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej.

Edyta Gawrych
cz, 10 grudnia 2009 10:38
Data ostatniej edycji: cz, 10 grudnia 2009 10:40:33

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę