Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Zaproszenie na spotkanie z Wicepremierem - Ministrem Gospodarki Waldemarem Pawlakiem

Szanowni Państwo, Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie z cyklu „Rozmowy o Gospodarce”, w którym udział weźmie Wicepremier – Minister Gospodarki Waldemar Pawlak. Gospodarzami spotkania są Izba Przemysłowo – Handlowa w Białymstoku oraz Podlaskie Forum Gospodarcze.

 

Spotkanie będzie poświęcone tematowi:

Działania rządu w zakresie przezwyciężenia skutków kryzysu”

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy dnia 9 marca 2009r. (poniedziałek), na godz. 18.00, do Auli Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Warszawska 63 (sala nr 301)

ZAPRASZAMY!!!

  

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę