Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

PODLASIE

Oferuje Turystom bogatą przyrodę: puszcz Białowieskiej, Knyszyńskiej i Augustowskiej, pojezierze suwalsko - augustowskie, naturalne doliny rzek Biebrzy, Czarnej Hańczy, Narwi, Pisy i Rospudy.

Województwo podlaskie jest obszarem na którym licznie występują zabytki wielu kultur i narodowości, jak: tatarskiej, litewskiej, rosyjskiej, żydowskiej i oczywiście polskiej. Wielokulturowość wpisała się historycznie w dzieje tutejszego pogranicza, zgodnie współistniejąc w przeszłości i w czasach obecnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę