Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 04 października 2023 napisz DONOS@

PUSZCZA AUGUSTOWSKA

PUSZCZA AUGUSTOWSKA jest jednym z największych- /około 107 tys. ha/, zwartych kompleksów leśnych w Polsce. Wśród dobrze zachowanych drzewostanów występują licznie jeziora, a doliny naturalnych rzek Czarnej Hańczy, Rospudy , Blizny i innych są obszarami wegetacyjnymi rzadkich gatunków roślin i zwierząt.

W naturalne środowisko puszczy został doskonale wkomponowany Kanał Augustowski - zabytek XIX - wiecznej sztuki budownictwa wodnego z 14 śluzami, które są utrzymane w kształcie pierwowzorów i pełnej technicznej sprawności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę