Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 23 września 2020 napisz DONOS@

Obudźmy Łomżyńską Starówkę - rozmowa o przyszłości starego miasta

Rada Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej działając w imieniu środowisk gospodarczych zaprasza wszystkich, dla których Łomżyńska Starówka jest miejscem prowadzenia działalności gospodarczej na spotkanie pod hasłem : „ Obudźmy Łomżyńską Starówkę – rozmowa o przyszłości starego miasta”

    Nasze zaproszenie kierujemy do właścicieli lokali handlowo-usługowych, podmiotów gospodarczych, przedstawicieli firm oraz wszystkich tych, dla których Łomżyńska Starówka jest miejscem prowadzenia działalności gospodarczej lub przyszłym miejscem prowadzenia działalności. Zapraszamy całe środowisko gospodarcze i społeczne tej części miasta, do rozmowy o przyszłości, do rozmowy o szansach i zagrożeniach, o tym wszystkim, co możemy zrobić dla rozwoju naszych firm, dla rozwoju miasta.

    Do rozmowy zaprosimy także gości, którzy pomogą nam w sprecyzowaniu naszych pomysłów i postulatów skierowanych do samorządu miasta Łomży. Dzisiaj ta część miasta wydaje się być opustoszała, ale jaka będzie Łomżyńska Starówka w przyszłości, to zależy od naszego silnego głosu oraz warunków jaki stwarza samorząd lokalny miasta.

    Spotkanie odbędzie się w Hotelu Gromada ul. Rządowa 1 w Łomży dnia 05 lutego 2009 (czwartek) o godz. 18.15 . Więcej informacji na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 086-216-33-55 lub tel. kom 698-666-600


Serdecznie Zapraszam

Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski

 


Edyta Gawrych
wt, 27 stycznia 2009 09:40
Data ostatniej edycji: wt, 27 stycznia 2009 09:45:40

 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę